Betcup Neden Açılmıyor?

Betcup neden açılmıyor, resmi siteye giremiyorum gibi sorunlar yaşayan kullanıcılara nedenlerini ve çözümlerini burada veriyoruz. Çünkü BTK tarafından kapatılmaktadır. Böyle siteler kapatıldığı zaman insanlar doğal olarak firmaya giriş yapamaz. Ayrıca ülkemizde yasa dışı olarak görüldüğü için insanlar asla burada yer alamaz. Müşterilerin bet adreslerinde olmasının esas nedeni kazandırmasıdır. Sadece kaçak sitelerde yeteri kadar bonus seçeneği yer almaktadır. Dolayısıyla insanlar burada yer almak istemektedir.

Betcup neden açılmıyor

Kaçak sitelerin kapanmasına denetim kurumları neden olsa da hemen açılmaya başlanır. Çünkü yerine gelecek yeni giriş adresi sayesinde insanlar herhangi bir aksaklık olmadan siteye girer. Betcup adresinin de önceden domain linki bile belli olmaktadır. Bu sayede kullanıcılar sitede yer almaktan ötürü çok memnun kalıyor. Çünkü çok fazla aksaklık oluşmadan tekrardan firmaya girişler sağlanıyor.

Betcup Neden Girilmiyor?

Yasal bahis siteleri asla kapanmaz. Ancak kaçak bet sitelerinin hepsi aynı kaderi yaşar. Dolayısıyla Betcup neden kapanıyor sorusunun cevabı bellidir. Yasal olmamasıdır. Ülkemizde devlet sadece kendi izin verdiği sitelere girilmesini istemektedir. O nedenle buraya dahil olan kullanıcılar bulunmaktadır. İnsanlar bu şekilde sitede yer alabilmektedir. Yüksek oranları sunan tek site kaçak sitelerdir.

Kaçak siteler yasal adreslere kıyasla bolca bonus sunmaktadır. Dolayısıyla Betcup adresinin tercih edilmesinin sebebi biraz da budur. İnsanlar neden olunan kapanma sorununu çok fazla umursamadan burada yer almaya devam etmektedir. Eğer kullanıcılar bu sitede kazanmaya devam etmek istiyorsa kalmalıdır. Çünkü bolca bonus sunulmaktadır. Alacağınız bonuslar sayesinde kazancınız mükemmel yerlere gelebilir.

Betcup Neden Resmi Siteye Giremiyorum?

Adrese giremiyorum sorununu yaşayanlar genelde eski giriş adresini deneyenler oluyor. O nedenle Betcup neden olunan durumu açıklayarak yeni linki vermektedir. Yeni linki deneyerek sorunu çözebilirsiniz. Ki halihazırda sitedeki üyelere yeni linkle alakalı bilgiler gönderilmektedir. İnsanlar yeni linke girmek için gelen sms bilgisine bakabilir. Bununla beraber üyelerin mail adresine de bilgiler gitmektedir.

kullanıcılar Betcup sitesine girmek için sosyal medya adresini takip etmelidir. Çünkü BTK kapanmasına neden olduğunda yeni link Twitter ve Telegram kanalından paylaşılmaktadır. Özellikle siteye üye olmayanlar için bu hizmetin verilmesi gerekmektedir. Neyse ki üyeler siteye kolayca dahil olma fırsatı bulabilmektedir. Dilerseniz sizde firmada ki yerinizi alarak kazanmak adına doğru adımı atabilirsiniz.